Úvod - něco informací o Quadraxu Neverending a Quadraxu Definitive

Tento web je určen nejen skalním fanouškům Quadraxu, ale i úplným nováčkům. Pro otrlé Quadraxáky je tu díl Neverending, pro nováčky naopak edice Definitive. O obou hrách si něco povíme v dalších odstavcích.

Quadrax Definitive je remasterovanou edicí kompletu všech mých starých původních Quadraxů (dílů III - VIII). Pokud s Quadraxem začínáte, nebo pokud si chcete jen znovu projít a vyřešit všechny záhady a rébusy starobylých chrámů, zaniklých civilizací (a mnoho a mnoho dalšího) jděte na stránku Download Quadraxu Definitive, kde najdete odkaz na stáhnutí instalačního souboru hry. Pokud se chcete podívat, jak hra vypadá, navštivte galerii a také si o hře můžete něco přečíst na stránce O hře.

Quadrax Neverending je naproti tomu určen především skalním fanouškům celé série. Automaticky předpokládám, že všichni, kdo jej budou hrát znají nejen Quadrax X a dohráli ho, ale znají a dohráli také veškeré předchozí díly. Pokud ne, je nejvyšší čas, aby se se sérií Quadrax seznámili - viz odstavec výše. Ale rozhodně ne tímto dílem! Quadrax Neverending začíná totiž tam, kde skončila desítka - a to včetně obtížnosti, takže nováček by byl absolutně zaskočen složitostí hned u úvodních levelů a znechuceně by hru odinstaloval. Pro nováčky je určen Quadrax Definitive, kde se postupně naučí všechny dovednosti, jak přežít ve světě Quadraxu. ;-)

Přestože se může starým matadorům série zdát, že Quadrax už dostatečně znají a nepotřebují o něm vědět nic nového, i jim (než se do Quadraxu Neverending pustí), doporučuji přečíst si alespoň první kapitolu sekce O hře, kde se dozví základní informace o rozdílnosti Quadraxu Neverending vůči jeho předchůdci.

Quadrax Definitive si můžete stáhnout ze stránky Download Quadraxu Definitive.

Quadrax Neverending si můžete stáhnout ze stránky Download Quadraxu Neverending.© 2000-2023