Download - Quadrax Definitive
Počet stažení: 

Zde si můžete stáhnout instalační soubor Quadraxu Definitive (verze 002):
    (Velikost instalačního souboru je 1 214 906 820 B.)


Quadrax_Definitive_Setup


Instalační soubor je umístěn na serveru www.quadrax.net kde najdete ke stažení nejen Quadrax Definitive, ale i všechny ostatní Quadraxy.

Poznámka k instalaci: Systémy Windows 10/11 jsou poslední dobou čím dál tím více paranoidní a hází klacky pod nohy instalacím s "neznámým vydavatelem". Pokud na vás při spuštění instalačního souboru hry nebo některé epizody vyskočí okno s textem "Systém Windows ochránil váš počítač. Filtr SmartScreen v programu Microsoft Defender zabránil spuštění nerozpoznané aplikace. Spuštění této aplikace by mohlo ohrozit počítač.", tak kliknětě na text "Další informace" v onom okně a poté se dole zobrazí tlačítko "Přesto spustit", čímž instalaci spustíte.
Podrobné informace (anglicky) zde:
https://www.thewindowsclub.com/microsoft-defender-smartscreen-prevented-an-unrecognized-app-from-starting

Poznámka 2 - po spuštění instalace Windows Defender kontroluje celý instalační balíček antivirovou ochranou. Protože má instalace Quadraxu Definitive velikost přes 1,2 GB, tak to může trvat několik sekund (či desítek sekund). Proto, pokud po výše uvedeném kroku kliknete na tlačítko "Přesto spustit", zdánlivě se nebude několik sekund (či desítek sekund) nic dít - v klidu ale vyčkejte, instalační program se spustí až poté, co jej Windows Defender kompletně zkontroluje.


Další remasterované Quadraxy ke stažení

V následující sekci najdete remastery dalších dílů Quadraxu, které si můžete (jakmile budou hotové) stáhnout a nainstalovat do Quadraxu Definitive. Instalační soubor stáhnete kliknutím přímo na název daného dokončeného Quadraxu. Pokud je díl prozatím ve vývoji, zobrazuje se tabulka se stavem vývoje jednotlivého dílu.


Stav vývoje Quadraxu Definitive - rozšíření o Quadrax VI:Stav vývoje Quadraxu Definitive - rozšíření o Quadrax VII:Stav vývoje Quadraxu Definitive - rozšíření o Quadrax VIII:Stav vývoje Quadraxu Definitive - souhrnně:

© 2000-2024