Nahrání uživatelských dat do tabulky hráčů - Quadrax Definitive

Pokud už jste poslali mailem soubor uživatelských dat, tak jste obdrželi heslo pro nahrávání rekordů a můžete si na této stránce nahrávat rekordy sami! Postup je jednoduchý:

  1. Do pole Heslo ve formuláři níže zadejte heslo které jste obdrželi mailem.
  2. Klikněte na tlačítko Procházet (pozn.: na různých prohlížečích může mít toto tlačítko různý text, jako např: Vybrat soubor/Vybrat/Chose file atp.) a vyberte soubor, který jste vytvořili pomocí aplikace QD userfile packer.
  3. Kliněte na tlačítko Odeslat soubor.
A to je vše. Pokud jste správně provedli všechny tři kroky, spustí se po kliknutí na tlačítko Odeslat soubor zpracování souboru vašich rekordů, výsledky budou uloženy do databáze a budou ihned zobrazeny v tabulkách hráčů.


1.  Heslo:           2.            3. Poznámka pro hráče ze zahraničí - pokud se vám při pokusu o odeslání souboru zobrazí stránka, že přístup byl zamítnut, jedná se o blokaci vašeho IP ze strany provozovatele serveru (webzdarma). S tím nemohu bohužel vůbec nic dělat. V takovém případě mi tedy posílejte soubory vytvořené pomocí programu QN/QD userfiles packer mailem, stejně jako u QX. Nahrání dat pak provedu manuálně já sám.


© 2000-2024